niedziela, 20 sierpnia 2017

Mieszkanie dla młodej dziewczyny w Krakowie.

Mieszkanie około 55 m2. Usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Inwestorce zależało aby kuchnia była otwarta i  połączona z salonem. Trzeba było wyburzyć kilka ścian ale było warto bo dzięki temu powstała jedna przestrzeń. Cegła nadała cieplejszy charakter wnętrzu.Łazienka miała być klasyczna i tak zaprojektowana aby się nie opatrzyła po jakimś czasie.

3 komentarze:

  1. W takim mieszkaniu na pewno nie może zabraknąć zmywarki, ponieważ młode osoby są zazwyczaj bardzo zabiegane i nie ma czasu na domowe obowiązki, a z pomocą takich urządzeń obowiązki wykonują się same. Jeśli zależy Wam na dobrej cenie, to zmywarkę znajdziecie tutaj https://www.oleole.pl/zmywarki,_Samsung.bhtml Razem z opiniami użytkowników.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie takie mieszkanie na pewno jest ładne i fajnie jak mamy już wstępny projekt. Ja jestem zdania, że świetną sprawą jest zakup nowego mieszkania. Właśnie dlatego również zdecydowałam się na ofertę od https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-rumia.html i już mam moje mieszkanie w Rumi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zainwestowanie w rolety zewnętrzne to nie tylko kwestia estetyki, ale także sposób na zwiększenie izolacji termicznej i akustycznej naszego domu. https://kosystems.pl/ to sklep, który rozumie te potrzeby i oferuje produkty zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej efektywności energetycznej. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko większym komfortem, ale również obniżeniem rachunków za energię.

    OdpowiedzUsuń