czwartek, 21 lutego 2013

Projekt mieszkanie 5


Projekt mieszkania w Krakowie. Miało być przytulnie i rodzinnie. Inwestor to pięcioosobowa rodzina która chciała spędzać jak najwięcej czasu razem. Dlatego pojawił się podział pokoju dziennego na trzy strefy. Kuchnia jak stanowisko dowodzenia, jadalnia i kat telewizyjny z podręczną powierzchnią na książki i bibeloty. Całość utrzymana w ciepłej tonacji. na podłodze dąb bielony i a na ścianach lekki odcień kremu. Wszystko ocieplone naturalnym fornirem orzech amerykański.
 
 
 

 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 4 komentarze:

 1. Jeszcze wszystko przede mną, ale również w niedługim czasie będę na etapie realizowania pewnego projektu w moim nowym mieszkaniu. Bardzo podoba mi się to, że udało mi się kupić mieszkanie w Gdyni https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-gdynia.html i tym bardziej jeszcze od dewelopera. Wiem, ze całość będzie wykonana w bardzo dobrej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie jest ten artykuł. Mam nadzieję, że będzie ich więcej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie bardzo dużo jeszcze zależy od tego czego ten projekt tak naprawdę ma dotyczyć. Kiedy chodzi jakieś konstrukcje to zdecydowanie w biurze projektowym https://zarzycki-konstrukcje.pl/ znajdziemy odpowiedzi na nasze pytania.

  OdpowiedzUsuń