niedziela, 20 sierpnia 2017

Mieszkanie dla młodej dziewczyny w Krakowie.

Mieszkanie około 55 m2. Usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Inwestorce zależało aby kuchnia była otwarta i  połączona z salonem. Trzeba było wyburzyć kilka ścian ale było warto bo dzięki temu powstała jedna przestrzeń. Cegła nadała cieplejszy charakter wnętrzu.Łazienka miała być klasyczna i tak zaprojektowana aby się nie opatrzyła po jakimś czasie.

2 komentarze:

  1. W takim mieszkaniu na pewno nie może zabraknąć zmywarki, ponieważ młode osoby są zazwyczaj bardzo zabiegane i nie ma czasu na domowe obowiązki, a z pomocą takich urządzeń obowiązki wykonują się same. Jeśli zależy Wam na dobrej cenie, to zmywarkę znajdziecie tutaj https://www.oleole.pl/zmywarki,_Samsung.bhtml Razem z opiniami użytkowników.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie takie mieszkanie na pewno jest ładne i fajnie jak mamy już wstępny projekt. Ja jestem zdania, że świetną sprawą jest zakup nowego mieszkania. Właśnie dlatego również zdecydowałam się na ofertę od https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-rumia.html i już mam moje mieszkanie w Rumi.

    OdpowiedzUsuń